חוגים והפעלות

שרותי בר לאירועים , בר אלכוהול , בר קפה , בר שייקים , בר קוקטיילים, סדנאות קוקטיילים .... חתונות/עסקים/ימי הולדת ועוד....
מעבירה חוגים וסדנאות בבית הלקוח או בסטודיו שלי בפיסול בנייר או פיסול חצר בבטון , הסדנאות מייעדות לכל מי שרוצה לקיים פעילות שאינה שגרתית או להפתיע בענק את יקיריו וזאת ע"י מתנה של יצירה או יצירה של מתנה....
מדריכה מטעם המרכז הישראלי לטאי צ'י ליחידים וקבוצות. הטאי צ'י הינה אמנות לחימה רכה פנימית -אמנות לחימה היא מיומנות נרכשת שעיקרה שיפור יכולתו האישית של המתאמן. תרגול אמנות הלחימה מקנה למתאמן מכלול כלים המאפשר התפתחות פיזית ומנטלית ואף פיתוח יכולת לחימה. העיסוק באמנות לחימה מקנה למתאמן יכולת להתמודד במצבים שונים ולייצר פתרון מתאים לבעיות ספציפיות, לאו דווקא בהתמודדות פיזית. התוצאה של תרגול בטאי צ'י היא שיפור הבריאות ,חיזוק היכולות המנטאליות, ופיתוח יכולות לחימה.
הפעלות לימי הולדת ואירועים לילדים בהתאמה אישית
טיפולים וחוויות במים - בלב הנגב מול הסוואנה חברו להם יחדיו בריכת טיפולי מים מדהימה וקסומה אשר מעניקה מגוון טיפולי מים בטכניקות שונות (WATSU), סדנאות, חוגים ופעילויות מים מעשירות. ומתחם אירוח מדברי.
קבוצות הרזייה קטנות וייחודיות,תמיכה אישית, תפריט מגוון. כל הכלים והטיפים להצליח לרזות ולתמיד
מלוקה הינה סדנה וחנות קרמיקה. אני מלמדת קרמיקה לילדים החל מגיל גן טרום חובה ומבוגרים. אני יוצרת עבודות מקרמיקה לחנויות וגם לפי הזמנה אישית.
יוצרים עם הטבע הינה בית ליצירה אקולוגית, סביבתית המותאמת לכל חתך האוכלוסיה
אופירה – מדריכה שאסור להחמיץ, בוגרת סמינר הקיבוצים. הסטודיו - בית חם לכל מתאמן. השיעורים – כל מכשירי הפילאטיס. שעורים בקבוצות עד 6 מתאמנים ושיעורים פרטיים.
Subscribe to RSS - חוגים והפעלות